Par mums

Uzņēmums "Cement Trade " ir vadošā Baltkrievu holdinga "Baltkrievu Cementa kompānija” oficiālais pārstāvis Latvijas būvmateriālu tirgū . Holdinga līderpozīcijas un sadarbība ar būvniecības biznesa milžiem kalpo kā kvalitātes un stabilitātes garantija jebkuriem apjomiem.

SIA " Cement Trade " veiksmīgi strādā Latvijā ar vairāk nekā 30 rūpnīcām visā valstī, piegādājot augstākās stiprības klases cementu – CEM I 52.5 R, CEM I 52.5 N, CEM I 42,5 N, CEM I 42.5 R ko izmanto tādu būvju celtniecībā, kurām ir paaugstinātas ilgmūžības prasības – dzelzceļa un tiltu konstrukcijas, augstceltņu vai daudzstāvu vai augstu ēku celtniecībā un citu rūpniecības objektu celtniecībā.

Uzņēmums piedāvā arī izturīgu pret sulfātiem cementu – CEM I 42.5 SR3 un CEM I 42.5 SR5 , tādu konstrukciju ražošanai, kuras ir īpaši pakļautas korozijai un ārējās vides iedarbībai, piemēram, betonējot zemūdens un pazemes masīvus, kā arī hidrotehnisku konstrukciju būvniecībā.

2019. gadā uzņēmums sāka piegādāt iepakotu cementu  25 kg un 35 kg maisos, kas ir pieejami gala patērētājam lielākajos būvmateriālu veikalos Latvijā.

CEMENTA KVALITĀTE

No cementa kvalitātes ir atkarīga izgatavotās konstrukcijas ilgmūžība un drošība. SIA " Cement Trade " piegādā klientiem augstākās klases cementu augstas izturības un ilgmūžīgu konstrukciju ražošanai - tiltu konstrukciju celtniecībai, augstceltņu vai daudzstāvu, vai augstu ēku celtniecībai, kā arī betonu ražošanai, kas paredzēti ceļu segumiem.

Tehnoloģisko procesu automatizācija nodrošina nepārtrauktu cementa kvalitātes kontroli visos tā ražošanas posmos, izslēdzot vismazākā brāķa iespējamību.

 

Piegādātā cementa kvalitāti apliecina veiksmīgas sadarbības gadi ar vadošajiem Latvijas, Lietuvas, Polijas, Baltkrievijas un Krievijas lielākajiem celtniecības uzņēmumiem un Eiropas sertifikācija.

2020. gadā sasniedzot cementa piegādes apjomu 75 000 tonnu, uzņēmums ir nostiprinājies celtniecības materiālu tirgū kā viens no vadošiem dalībniekiem.

 

Straujais SIA "Cement Trade" piegāžu pieaugums pēdējos gados apliecina produkcijas pieprasījumu un kvalitāti, ko apliecina mūsu klienti.

2020. gadā sasniedzot cementa piegādes apjomu 75.000 tonnu, uzņēmums ir nostiprinājies celtniecības materiālu tirgū kā viens no vadošiem dalībniekiem.

 

Straujais SIA "Cement Trade" piegāžu pieaugums pēdējos gados apliecina produkcijas pieprasījumu un kvalitāti, ko apliecina mūsu klienti.

2019. gadā sasniedzot cementa piegādes apjomu 56 000 tonnu, uzņēmums ir nostiprinājies celtniecības materiālu tirgū kā viens no vadošiem dalībniekiem.